Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Chrystkowo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

200 000 zł1 082 m² 184,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta inwestycyjna! Obiekt z ogromnym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji turystycznej Na sprzedaż: dwukondygnacyjny budynek gospodarczy o powierzchni 193 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Lisiny

Lisiny(Chrystkowo + 25 km)

176 000 zł3 207 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo W ofercie działka budowlana z możliwością zabudowy rekreacyjnej. Chciałabym zaprezentować Państwu dwie ładne działki w miejscowości Lisiny-Suchom. Bardzo urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Lisewo(Chrystkowo + 21 km)

99 535 zł1 171 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o lekkim kącie nachylenia, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Polna

Wielki Kuntersztyn,Grudziądz(Chrystkowo + 22 km)

60 000 zł6 891 m² 8,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Rolna, ogrodnicza w cenie poniżej 9 zł za m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Polnej w Grudziądzu w bezpośrednim sąsiedztwie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grudziądz

Owczarki,Grudziądz(Chrystkowo + 22 km)

140 000 zł1 470 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej - grudziądz, dzielnica owczarki Lokalizacja: grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, dzielnica Owczarki Numer ewidencyjny działki: 24/9 Powierzchnia: 1470 m Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Bzowo

Bzowo(Chrystkowo + 22 km)

99 000 zł12 800 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny położony w miejscowości Bzowo, w dynamicznie rozwijającym się powiecie świeckim. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czarże

Czarże(Chrystkowo + 24 km)

96 580 zł878 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w urokliwej miejscowości Czarże. Pierwsza działka o powierzchni 878 m i druga.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grudziądz

Węgrowo,Grudziądz(Chrystkowo + 22 km)

172 800 zł1 440 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnia działka z zespołu 3 działek Cena do negocjacji Węgrowo Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest na skraju miejscowości przy drodze wylotowej do Chełmna. Niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do chełmna 18min , do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Grudziądz

Stare Lotnisko,Grudziądz(Chrystkowo + 22 km)

85 000 zł500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rod na Ogrodach działkowych Kolejarz w Grudziądzu. Działka ma powierzchnię 500 m , jest ogrodzona i wyposażona w kanalizację zbiorczą o pojemności 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Maciejkowa

Tuszewo,Grudziądz(Chrystkowo + 22 km)

147 000 zł1 830 m² 80,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki przeznaczonej na cele mieszkalne o korzystnej geometrii , optymalnym rozmiarze , położonej poza miastem jednak dobrze z nim skomunikowanej? Ta oferta zaspokoi Twoje oczekiwania!.

Zamknij
+0 km