Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Chrystkowo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł1 082 m² 184,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta inwestycyjna! Obiekt z ogromnym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji turystycznej Na sprzedaż: dwukondygnacyjny budynek gospodarczy o powierzchni 193 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Gołoty

Gołoty(Chrystkowo + 20 km)

239 000 zł3 004 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super działka z wz w Gołotach Nieruchomości Apartament Pośrednik Tomasz   tomaszw@nieruchomosci-apartament wz na 3 budynki mieszkalne jednorodzinne Działka ma przyległą gminną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Głogowa Dolina

Nowa Wieś(Chrystkowo + 25 km)

95 000 zł1 026 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Głogowa Dolina - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1026m2. Informacje o działce: - dojazd do działki: można dojechać drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czarże

Czarże(Chrystkowo + 24 km)

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt:   Mateusz Geszczyński okazja cenowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa Chełmińska pow. bydgoski Zaledwie 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Małe Łąkie

Małe Łąkie(Chrystkowo + 25 km)

96 000 zł800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty   Oferuję do sprzedaży działki w wyjątkowym miejscu - Osiedle Piaseczno, miejscowość Małe Łąkie, gmina Świekatowo. Działki w połowie trasy Serock - Świekatowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Grudziądz

Grudziądz(Chrystkowo + 22 km)

175 000 zł1 042 m² 167,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1042 m2 , położoną w miejscowości Nowa Wieś jest to Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Azaliowa

750 lecia,Chełmno(Chrystkowo + 7 km)

170 230 zł1 174 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 8 działek budowlanych w Chełmnie Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży 8 działek położonych w Chełmnie. To doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych planujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Piotrowicza

750 lecia,Chełmno(Chrystkowo + 7 km)

187 340 zł1 102 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy A.Piotrowicza w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1102 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dolna Grupa

Dolna Grupa(Chrystkowo + 19 km)

99 999 zł5 269 m² 18,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Dolna Grupa, gm. Dragacz Numer ewidencyjny: 281/3 | Powierzchnia: 5 269 m Jeśli marzysz o przestrzeni, która da Ci pełną swobodę w realizacji własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Szynych

Szynych(Chrystkowo + 14 km)

128 320 zł3 208 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - 3208 m Szynych , woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 125/19 o powierzchni 3208 m , położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Buśnia

Buśnia(Chrystkowo + 17 km)

87 000 zł1 662 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Buśnia, woj. kujawsko-pomorskie Zapraszamy do zakupu działki budowlanej numerze ewidencyjnym 25/4 o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij